„Raktas“ atrakins duris į sėkmę, laimę ir sveikatą

Mes siūlome Jums leidinį, kurio visi straipsniai ugdo teigiamą požiūrį ir gyvenimo išmintį.

Mes ne tik pateiksime Jums psichologų patarimų saviugdai ir sveikam gyvenimo būdui, bet ir supažindinsime su praktiniais teigiamo požiūrio į gyvenimą pavyzdžiais bei sėkmingo gyvenimo istorijomis.

Atskleisime Jums ir žymiausių pasaulio „žvaigždžių” pasiekimus, ir mūsų bendrapiliečių patirtį – tiek garsių Lietuvos asmenybių, tiek ir paprastų, eilinių žmonių, pasiekusių sėkmę ir laimę.

Stengsimės neapsunkinti Jūsų nuobodžiais pamokymais bei dogmomis. Viskas, ką pasiūlysime Jūsų dėmesiui, bus pateikta paprasta kalba, pagrįsta sveiku protu.

Redakcija ir žurnalistai dės visas pastangas, kad suteiktų Jums ne tik naudos, bet ir tikrą malonumą supažindindami su įdomiais ir maloniais pašnekovais, pateikdami naujų mūsų pasaulio ir gyvenimo prasmės suvokimo klausimų.

Svarbu ir buitiniai pasiekimai, sėkmė darbe, versle, finansinis stabilumas ir klestėjimas. Bet tik patenkinę savo poreikį bendrauti, jausti prieraišumą, atsidavimą, bendradarbiauti, gerbti kitus, rūpintis artimu ir būti dėmesingais sau, Jūs galite pasijusti iš tiesų lydimi sėkmės. O aukščiausia laimė – tai vidinių, dvasingumo poreikių: savipažinos ir savirealizavimo patenkinimas. Toks tikrovės suvokimas leis Jums mėgautis didžiausia palaima, kokia tik yra pasiekiama žmogui, džiaugtis tikrai visaverčiu gyvenimu šiame pasaulyje.

Raktas pradedamas rubrika „Ekosfera“ – apie žmonių santykius su aplinka: gamta, planeta, augalų ir gyvūnų pasauliu. Toliau mes nagrinėjame socialinio ir visuomeninio gyvenimo sritis, psichologijos, karjeros, verslo, tarpusavio santykių, šeimos klausimus.

O „desertui“ – vidinio vystymosi, savipažinos ir savirealizavimo bei dvasingumo temos. Tikintiesiems tai – ryšys su dvasiniu pasauliu, tarnystė Kūrėjui. Ateistams – absoliutus savo sugebėjimų realizavimas žmonių ir visuomenės labui. Kas nors gali suabejoti praktine tokių taurių tikslų nauda žmonėms, kol kas esantiems tik tobulėjimo kelio pradžioje. Tačiau, norint judėti teisinga kryptimi, visada reikia turėti orientyrą – kaip kad kiekvienam keliautojui reikalingas kompasas ar švyturys (mūsų laikais - palydovinis orientavimas). Toks kelrodis mums yra žmonės, pasiekę didelių dvasinio tobulėjimo rezultatų. Jei bus einama ta kryptimi, nors ir mažais žingsneliais, visapusiškas asmenybės augimas užtikrintas. Jis bus juntamas ir vidinio, ir išorinio gyvenimo pokyčiuose.

Atkreipkite dėmesį į, regis, atsitiktines palankiai susiklosčiusias aplinkybes, sėkmę bei kitus likimo ženklus ir įsitikinsite, kad einate teisinga kryptimi.

Taip trumpai galima apibrėžti kelią į sėkmės ir laimės aukštumas, duris, kurias Jums atrakins mūsų žurnalas. Pirmą žingsnį šia kryptimi Jūs jau žengėte. Tai, kad šis straipsnis pateko į Jūsų rankas, – geriausias Jūsų tobulėjimo siekio įrodymas. Juk atsitiktinumų nebūna. Šis grūdas, pasėtas Jūsų sąmonėje, anksčiau ar vėliau sulauks palankių sąlygų ir atneš Jums laukiamų vaisių.

„Raktas“ - skirtas realistams

Mes nesiūlome Jums kažkokio „stebuklingo gėrimo“, kurį išgėrę pajustumėte trumpą malonumo iliuziją. Nežadame „lengvo gyvenimo ir greitos sėkmės“.

Bičių strategija suponuoja natūralią laimę, pasiektą savo rankomis ir protu. Reali laimė ir sėkmė nėra tik salstelėjęs „cukraus sirupas“, tai tikras „gyvenimo medaus“ skonis su visa puokšte poskonių, kur egzistuoja ne tik džiaugsmo ir malonumo saldumas, bet ir įveiktų sunkumų druska, ir netikėtų likimo posūkių „rūgštelė“, ir netgi neišvengiamų pasikeitimų kartumėlis, paaštrintas nelengvų sprendimų būtinybės pipirais.

Bet tik toks pilnas ir gilus gyvenimo skonis gali suteikti žmogui tikrąjį gyvenimo malonumą.

Šis turtas visada bus Jūsų, kad ir kiek naudojamas, jis tik didės ir ryškės.

Žurnalas “Raktas“ - ieškokite visuose spaudos prekybos vietose jau nuo spalio 30 d.


Raktas.Eu » Apie žurnalą

© UAB "Gražūs leidiniai" 2021 - 2021